O webu - informace o tvůrcích webu Nelan dětem

Zdavatel a investor projektu - NELAN, spol. s r.o.

Řekne-li se Nelan, většině z Vás se vybaví okno. To je v pořádku a my jsme patřičně hrdí, pokud to tak je.

Rádi bychom se vám představili  také trochu jinak. Naše firma není jen pouhý výrobce a dodavatel. Zajímáme se o náš region v mnohem širším spektru.

Jsme hrdí, že patříme právě sem, a proto podporujeme nejrůznější kulturní, sportovní a společenské akce. Naše logo najdete na akcích  pro děti, zdravotně handicapované, u projektů spojené s  výtvarným uměním, divadlem, zkrátka všude tam, kde se něco zajímavého děje.

http://www.nelan.cz

 

Obrázky vymyslel a nakreslil Mirek Vostrý

Mou tvorbou je kreslený humor, ilustrace, reklamní kresba, komiksy, omalovánky, diplomy, přáníčka, malování na obličej a mnoho dalšího.

Neváhejte a vstupte do mého světa kreslených postaviček. Domnívám se, že je to dobrý tip na to, jak alespoň na chvíli zapomenout na každodenní starosti a nechat se unést do světa barev, úsměvů a dobré pohody. Nechat se unést do světa kresleného humoru.

Mirek Vostrý - kreslený humor, ilustrace a grafika
http://www.mirekvostry.cz/

 

Web Nelan dětem připravil Josef Ptáček - Netidentity.cz

Mým úkolem bylo obrázky od ilustrátora zpřístupnit online na webu. Naprogramoval jsem tedy jednoduchou online aplikaci zobrazující v náhledech seznam všech obrázků a jednotlivě jak detail obrázku, tak i zpřístupňující stažení každého jednotlivého obrázku.

Využil jsem následující technologie: Ruby on Rails, MySQL, ZURB Foundation, Paperclip Gem. Web je hostován na námi provozovaném linuxovém serveru na páteřní síti internetu s Phusion Passenger a Apache webovým serverem.

Netidentity.cz - Pracujeme pro úspěch Vašeho webu
http://www.netidentity.cz